O nas

Misją Holdicom S.A. jest dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach Information Technology (IT) oraz marketingu i realizacji eventowych. Nasza spółka zatrudnia doświadczonych specjalistów tworzących z pasją nowoczesne przedsiębiorstwo o kilku profilach działalności. Z uwagi na wielobranżowość zapewniamy kompleksową i wysoce profesjonalną obsługę. W gronie naszych klientów znajdują się firmy zarządzające uznanymi markami oraz instytucje publiczne.

Nasze specjalności:

» Holdicom Vision

Posiadamy najnowocześniejsze i najwyższej jakości mobilne ekrany diodowe służące do prowadzenia transmisji video, wyświetlania filmów i spotów reklamowych. Można je dowolnie konfigurować pod względem rozmiaru.

» Holdicom IT

Dostarczamy klientom nie tylko sprzęt wiodących światowych marek. Doradzamy i świadczymy usługi outsourcingowe. Dzielimy się doświadczeniami i transferujemy do firm klientów najnowsze technologie oraz rozwiązania. Dzięki doświadczeniu kadry Holdicom, znamy potrzeby naszych partnerów i potrafimy im sprostać oferując pełne wsparcie działalności biznesowej.

» Holdicom Promotion

Tworzymy profesjonalne strony, portale i sklepy internetowe. W naszych szeregach posiadamy najlepszych grafików oraz menagerów ds. marketingu. Ich pasja w połączeniu z najnowocześniejszymi nośnikami przekazu i technikami marketingowymi, pozwalają uzyskać wysoką skuteczność wdrażanych akcji reklamowych. Oferujemy również pozycjonowanie marek i wzmacnianie ich wizerunków, opracowywanie strategii.